Leden 2016

že spím? To ani náhodou! :-*

11. ledna 2016 v 12:40 | Kateřina Váchová |  Novinky a nápady
Ahojte, neexistující čtenáři! xD Chci vás jen uklidnit, že jsem na svou knížku nezapomněla - naopak! Je téměř hotová, chybí jen poslední dvě kapitoly a výňatek z Poesiovy kroniky. Bohužel se mi ten konec dost zadrhává. Přítel protestuje proti smrti Algidita a chce, aby všichni přežili. Buď ho poslechnu, nebo ne, záleží jen na mně. Otvírá se mi milion možností zakončení, které je nejlepší?

Vraťme se do souboje mezi Algiditem a Phoúronem.

- Než Phoúron vůbec stihne zranit Desperata či Algidita, objeví se v trůnním sále Poesis a učiní jejich boji přítrž. Donutí Algidita, aby Desperatovi vrátil jeho vůli, a poté všichni odejdou. Algiditas se k nim buďto připojí, nebo tam zůstane (ale proč by to dělal xD), nebo půjde bydlet do Království Severního Slunce a i když Calida nežije, stejně nebude mít problémy se tam zabydlet (hlavně díky Konradovi a jeho nesobecké lásce ke královně).

- původní konec - Phoúron zraní Desperata, zabije Algidita. Společně s Poesiem Desperata vyléčí a pak ho doprovodí domů. Algiditas je mrtev.

- Algiditas zabije Phoúrona. V této verzi je tedy mrtvý Phoúron a je to Algiditas, kdo Desperata vyléčí. Pak se k nim přidá Poesis a oba doprovodí Desperata na cestě domů.

Ani jeden z těch konců mi nejde dopsat xD Né, fakt, já jsem absolutní pisatelský antitalent. Myslím, že tohle určitě dokončím, když se s tím tolik let drbu, vydám to a to bude moje první a poslední knížka xD Fakt absolutně neumím psát :D