Charaktery postav

6. května 2012 v 11:50 | Magorovo Wuhu |  Novinky a nápady
Annus Victus
Mladý muž, jenž veškeré své chování zakládá na síle a to jak fyzické tak i psychické. Je schopen tvrdě dřít 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nedovolí, aby kdokoliv v jeho okolí byl slaboch nebo nedej bože zbabělec. Své chyby si neuvědomuje a snad ho ani nezajímají. Je čestný a věrný jako všichni rytíři z eposů. Stále klidný jako medvěd, nedělá ukvapené závěry a zbytečně se nehrne do riskantních situací. V klidu není jen tehdy, když jde o jeho rodinu. Je spolehlivý a zodpovědný sám za sebe.

Desperatus Victus
Tento kluk si jde tvrdě za svým. Málokdo ho kdy viděl - lidem se vyhýbá jako čert kříži. Je plachý a koktá. Klid považuje za ekvivalent štěstí, protože nezná lásku ani přátelství. Postupně se z jakž takž dobrotivého jedince mění na bezcitného kanibala, až nakonec své city úplně ztratí.

Phoúron Albínijský
Moudrý stařec, který žije úplně sám už dvě stě let ve své malé chaloupce uprostřed ledových plání. Nezdá se, že by ho to nějak znepokojovalo. Vždyť přece bydlí hned vedle království, kde žije jeho žena s jejich čtyřmi dětmi. Pocit, že je jim nablízku, mu dodává značnou část jeho síly. Nejprve se zdá odtažitý, ale Desperatus brzy pozná, že tak srdečný a věrný jako Phoúron je dnes už jen málokdo.

Nives Albínijský
Je jako prudká ledová bouře. Jen se přižene a už má svou kořist v hrsti. Nejvíce potěšení se mu dostává, když může svůj ledový meč kořisti držet pod krkem. Pro ránu nejde daleko. Emoce nemá, tudíž ho nezajímají důsledky jeho jednání. Dělá prostě to, co ho zrovna napadne - zabíjí.

Algiditas Albínijský
Má všechny ideální vlastnosti ledového prince - obratně zachází s mečem, je odvážný a srdečný. Pravý syn krále Phoúrona. Něco v něm ale prokazuje také jeho slabost... Nelze však zjistit co.

Frigidona Albínijská
Královna "tělo bez duše". Velmi šetří svými slovy a když něco řekne, tak to platí. Něco v ní je ošklivé jako slizský parazit, něco je zase vznešené a krásné, i když trochu děsivé. Ve své zemi je opravdovou autoritou.

Poesis Albínijský
Princ - kronikář se zdá být odtažitý, ale klidný. Zdání klame! Jakmile mu někdo sáhne na jeho kroniku, okamžitě po něm vystartuje se svým mečem. Víc se o něm ale neví. Snad už jen to, že je velmi znalý.

Arctica Albínijská
Tato malá princezna je tak křehká. Ale zdání opět klame. Své zemi slouží jako lovkyně zvěře, aby královská rodina měla co jíst. Zamíří, vystřelí a vždycky se přesně trefí.

Temná růže
Tato růže, jejíž semínko sem zabloudilo ze Slunečního království, vyniká svým pesimismem a smrtícím klidem. Trny má ostré jako břitvy - až to snad není možné.

Calida Temporis
Vládkyně Slunečního království se nijak netají svými ochranitelskými pudy. Je srdečná a dobrotivá. Velmi jí záleží na tom, aby všichni její poddaní měli všeho dostatek. Pokud někdo odmítne její pomoc, je z toho přepadlá.

Konrad
Jako správný sluha a strážce královny Calidy je Konrad velmi podezíravý. Své ochranitelské pudy opravdu nezapře. Jinak je ale velmi milý. Nikdy by nedopustil, aby se Calidě něco stalo. Královna se díky němu cítí jako v bavlnce obklopené ocelovými zdmi.

Utěšovatel / Neviditelný
Snaží se pomoct, když je nejhůř. Nakonec se ale vždycky všechno obrátí naruby. Utěšovatel to ví. Je tedy zlý?


Každý z královské rodiny má nějakou závislost, která je pozůstatkem jeho emocí.

Když Poesiovi sáhnete na kroniku, je tady reálná šance, že vás za to zabije.

Arctica se zase stará o Temnou růži.

Nives nedá dopustit na svůj meč a helmu.

Frigidona se stará o estetický dojem Ledových zahrad a pořád něco vylepšuje.

No a Algiditas... u toho je to trochu složitější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama